DEGUSTACE

PRÉMIOVÝCH OLIVOVÝCH OLEJŮ

Zralá zelená oliva na olivovníku

Olivový olej není jen tuk, je to šťáva z oliv, která má celou škálu intenzity, chutí i vůní. Olivový olej je po tisíciletí věrným souputníkem vína a podobně jako víno dotváří výsledný zážitek z jídla. Olivový olej lze párovat  s konkrétními pokrmy tak, aby podtrhnul a zvýraznil jejich chuť. Gurmánský zážitek pak na sebe nenechá dlouho čekat...Olivové oleje z nejlepších rodinných farem
Španělska, Itálie, Řecka a Chorvatska

Ochutnáte 6 vzorků od špičkových výrobců, kteří sbírají medaile na nejprestižnějších světových soutěžích a jejich olivový olej používají největší kuchařské celebrity včetně těch michelinských.Dozvíte se také celou řadu zajímavostí ze života olivových farem, o výrobě olivového oleje a také o nemalých zdravotních benefitech tohoto tekutého zlata.

Délka ochutnávky: 90 min

Vstupné: 200 Kč

Registrace: formulářem nebo telefonicky na 771 148 060

Pytel se sklizenými olivami v olivovém háji

Termíny degustací

v současné době nemáme naplánovaný žádný termín 

Jak to probíhá

Řízená degustace menší skupiny, na které ochutnáte 6 vzorků prémiových olivových olejů. Ochutnávka je doplněna výkladem k vzorkům, ale také zajímavými informacemi z olivového světa. 

Jak se registrovat

Kliknutím na tlačítko "rezervovat" přejdete na stránku našeho rezervačního systému. Zaregistrujete se a vyberete si termín a místo ochutnávky. 

Individuální ochutnávka

Chcete pro menší skupinu přátel, kolegů či zájmový spolek uspořádat soukromou degustaci? Napište nám anebo zavolejte. Velmi rádi vám připravíme nabídku na míru. "Přijďte ochutnat ty nejlepší olivové oleje"

Dagmar Kublová - jednatelka OLIVUM s.r.o.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Degustaci organizuje společnost OLIVUM s.r.o. a kontaktní osobou je Ing. Dagmar Kublová.

OLIVUM s.r.o., Sedmdesátá 7055, Zlín 760 01 

telefon: 771 148 060 

e-mail: info@olivum.cz